Kurzy meditace

Meditační kurz je série navazujících setkání, které se konají dvakrát týdně po dobu 4 týdnů. V jeho průběhu si vyzkoušíme různá koncentrační i meditační cvičení a budeme se věnovat také tématům souvisejícím s praktickým uplatněním meditace v našem každodenním životě včetně doporučení spojených se zdravým životním stylem. Pokud si přejete získat základní představu o meditaci a osvojit si její praxi potom vám doporučujeme přicházet pravidelně na všechna setkání po celou dobu trvání základního kurzu. Všechny kurzy probíhají jako služba veřejnosti zdarma.

Kdy a kde přijít na kurz

Nejbližší kurzy začínají v těchto termínech:

Mladá Boleslav 20. února 2023
České Budějovice 13. října 2022
Děčín 11. dubna 2022
Hradec Králové 16. března 2023
Ostrava 6. února 2023
Pardubice 20. března 2023
Plzeň 27. března 2023
Praha 7. března 2023
Zlín 23. března 2023
Další města na dotaz

  Vaše údaje nikde neukládáme!

  Kurz, který nabízíme je složený z 8 setkání během 4 týdnů. Každé sezení je jiné. Vyzkoušíme si různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o praktických věcech souvisejících s meditací. Také zmíníme, jak může meditace podpořit náš dynamický a zdravý styl života. Pokud projdete postupně celým kurzem, můžeme zaručit, že získáte zcela novou perspektivu do svého života!

  Témata probíraná na kurzu:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
  Proč jsou kurzy zdarma?

  Jsme dobrovolníci, kteří před lety navštívili podobný kurz, zařadili jsme pravidelnou meditaci do našeho běžného života a náš život dostal zcela nový rozměr. Nyní chceme stejnou příležitost nabídnout i ostatním lidem.

  O nás

  Před mnoha lety jsme se naučili, jak meditovat, jak si být vědomí našeho vnitřního "já". Zjistěte, čím se zabýváme a jak nás můžete kontaktovat!

  Co je meditace?

  “Když meditujeme, ve skutečnosti vstupujeme do hlubší části naší bytosti. V ten okamžik jsme schopni vynést na povrch bohatství ukryté hluboko uvnitř nás.” —Sri Chinmoy

  Jeden komentář

  Komentáře jsou zakázány