O nás

Před mnoha lety jsme se naučili, jak meditovat, jak si být vědomí našeho vnitřního „já“. Inspirování příkladem Sri Chinmoye se nyní snažíme sdílet tento objev s ostatními lidmi. Proto organizujeme ultra-maratonské závody, koncerty duchovní hudby, kurzy meditace a spoustu dalších aktivit a projektů, které si kladou za cíl inspirovat lidi všude po světě. Tím se přirozeně dostaneme do všech možných koutů světa a je z toho opravdové dobrodružství!

Rádi nacházíme nové přátele, tak doufáme, že se brzy potkáme, ať už je to při běhu, na koncertě nebo na kurzu meditace!

Kurzy meditace vedou

Bara
Bára dělá kurzy v Plzni, přestože je z Prahy, kde vystudovala Cestovní ruch – Kulturní a sociální ekologie na fakultě humanitních studií. Meditaci se věnuje přes 10 let pod vedením svého duchovního učitele. Profesně se zabývá ájurvédskou medicínou a zdravým životním stylem.

Kritartha
Kritartha se věnuje meditaci přes 20 let. Přednášky o životním stylu, kurzy meditace a workshopy vedl v mnoha městech České republiky i na Slovensku, v Rumunsku, Itálii, Španělsku, Portugalsku a Turecku. Do České republiky dováží himalájské ayurvédické čaje z dalekého Nepálu.


Přes 20 let se věnuje meditaci i Akshaya. Její specialitou je zpívání manter a duchovních písní a ráda je učí i ostatní. Vedení kurzů meditace pro začátečníky i pokročilé se věnuje dvakrát týdně po celý rok. Kromě toho se stará o kouzelné obchody s unikátním dárkovým zbožím.

 

Chcete nás na něco zeptat?