Přednáška k praktickému kurzu meditace v Ostravě

Kurz meditace Ostrava 23.5

„Rozbouřenému životu můžeme čelit jen slunnými meditacemi srdce“ – Sri Chinmoy

Srdečně Vás zveme na bezplatné kurzy meditace. Úvodní setkání se uskuteční v úterý 23. května od 19.00h v Ostravě Mariánských Horách a následující kurzy pak budou probíhat dvakrát týdně v jógovém centru naproti pasáže Vesmír v centru Ostravy. V případě vašeho zájmu si prosím zarezervujte svou účast přes náš formulář.

Meditace je praktická cesta pro každého, kdo hledá způsob, jak zlepšit kvalitu svého života. Pomůže vám odpoutat se od svých každodenních obav a starostí a pocítit ve svém životě více klidu, harmonie a jistoty. Pravidelná meditační praxe vám přinese mír mysli a prožitek hlubšího uvědomění, ze kterého pramení větší porozumění sobě samým a světu kolem nás. Naučte se naslouchat tiché moudrosti a žít v souladu se svou vlastní přirozeností!

Nenabízíme jednotlivé meditace pro veřejnost, ale kurz se strukturovaným programem, který trvá zpravidla 1 měsíc. Během kurzu si vyzkoušíme různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o zdravém životním stylu, vnitřní disciplíně a důležitosti fyzické zdatnosti pro naši vnitřní duchovní zdatnost. Všechny naše kurzy jsou zdarma. Více informací o kurzech zde.

TÉMATA PROBÍRANÁ NA KURZU:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

    Vaše údaje nikde neukládáme!