Přednáška k praktickému kurzu meditace v Ostravě

Přednáška o meditaci v Ostravě

Co si přeješ? Přeji si svobodu. Medituj na nesmírnou rozlehlost oblohy. Medituj na nekonečné hejno ptáků ….

Srdečně Vás zveme na bezplatné kurzy meditace. Úvodní setkání se uskuteční v úterý 27. září od 19.00h  v Ostravě Porubě a následující kurzy pak budou probíhat dvakrát týdně v centru Ostravy poblíž pasáže Vesmír. V případě vašeho zájmu si prosím zarezervujte svou účast přes náš formulář.

Přednášející Ashirvad Zaiantchick z Brazílie se věnuje meditaci více než 20 let a přednášel již na mnoha místech po celém světě. Na svých přednáškách a kurzech hovoří jednoduchým způsobem o tom, jak meditace pozitivně ovlivnila jeho život.

Meditace je praktická cesta pro každého, kdo hledá způsob, jak zlepšit kvalitu svého života. Pomůže vám odpoutat se od svých každodenních obav a starostí a pocítit ve svém životě více klidu, harmonie a jistoty. Pravidelná meditační praxe vám přinese mír mysli a prožitek hlubšího uvědomění, ze kterého pramení větší porozumění sobě samým a světu kolem nás. Naučte se naslouchat tiché moudrosti a žít v souladu se svou vlastní přirozeností!

Nenabízíme jednotlivé meditace pro veřejnost, ale kurz se strukturovaným programem, který trvá zpravidla 1 měsíc. Během kurzu si vyzkoušíme různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o zdravém životním stylu, vnitřní disciplíně a důležitosti fyzické zdatnosti pro naši vnitřní duchovní zdatnost. Všechny naše kurzy jsou zdarma. Více informací o kurzech zde.

TÉMATA PROBÍRANÁ NA KURZU:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

    Vaše údaje nikde neukládáme, nebojte!