Meditace (kniha)

Meditace (vydání 2018)

Již šesté vydání knihy, která v sobě ukrývá praktické a srozumitelné rady pro začínající i pokročilé jogíny, je nově doplněné o CD meditační hudby. Co víc si přát? 🙂

V této knize naleznete spoustu koncentračních a meditačních cvičení, které vám pomohou v rozvoji osobnosti a dosažení vnitřní vyrovnanosti. Ať už s meditací začínáte nebo se ji snažíte prohloubit, tato kniha vám bude neocenitelným pomocníkem ve vašem hledání vnitřního míru a naplnění. Nabízí čtenáři nejen inspiraci, ale zároveň i obsáhlého průvodce na objevnou duchovní cestu – od základních cvičení a rad pro každodenní meditaci až k poodhaleným vrcholkům nejvyššího meditativního vědomí.

Meditace je jako sestup na dno moře, kde je všechno klidné a tiché. Hladina může být rozbouřená, ale podmořský svět tím není dotčen. Ve svých nejhlubších hlubinách je moře veškerým tichem a mírem.

Jednoduše a srozumitelně. To jsou dva poznávací znaky knih Sri Chinmoye. Tato kniha vás provede od začátečnické úrovně koncentrace a meditace až po pokročila cvičení kontemplace.

Mezi jinými zde naleznete témata:

  • Meditační cvičení, která zvládne každý
  • Jak objevit své nejhlubší já
  • Jak získat sílu koncentrace
  • Vztah mezi modlitbou a meditací
  • Jak získat a udržet si mír mysli
  • Jak překonat negativní emoce, jako je zloba a strach
  • Probuzení srdečního centra a objevení síly duše

Každá kapitola navíc obsahuje zvláštní oddíl otázek a odpovědí. Rozsáhlý rejstřík vám usnadní vyhledání jednotlivých témat.

 

Meditace (kniha)

Již šesté vydání knihy, která v sobě ukrývá praktické a srozumitelné rady pro začínající i pokročilé jogíny.

Knihy

Zatímco knihy nám nemohou poskytnout přímý vnitřní zážitek meditace nebo nás posunout kupředu v našem životě, mohou nám poskytnout inspiraci.