Kurz meditace v Hradci Králové a Pardubicích

Přednáška Hradec a Pardubice

„Každý okamžik je posvátný“ SRI CHINMOY

Všichni hledáme cosi v životě – hluboký mír, jasnou mysl, lásku pro všechny bytosti, pravou svobodu a neutuchající energii.
Během úvodní meditační přednášky si budete moci vyzkoušet praktická cvičení a společný zpěv manter.

Úvodní přednášky o meditaci s navazujícím bezplatným kurzem praktických cvičení budou ve čtvrtek 16. března v Hradci Králové a v pondělí 20. března v Pardubicích. Minulost nám osvícení nepřinesla a budoucnost je daleko. Nezbývá, než si vystačit s přítomností a žít teď a tady 🙂  Nestačí tyto věci znát nebo o nich číst, je potřeba jimi žít. Jen tak dokážeme svůj život někam posunout.  Pokud umění meditace budete pravidelně cvičit, můžete sílu vnitřního ticha a míru zažívat kdekoliv a kdykoliv.

TÉMATA PROBÍRANÁ NA KURZU:
 • Tajemství zdravého života
 • Posílení životní energie
 • Duševní rovnováha
 • Ztišení toku myšlenek
 • Základy meditace
 • Kouzlo vnitřního prožitku
 • Cesta sebepoznání
Přihlásit se můžete zde

  Vaše údaje nikde neukládáme, nebojte!

  Nenabízíme jednotlivé meditace pro veřejnost, ale kurz se strukturovaným programem, který trvá zhruba 1 měsíc. Během kurzu si vyzkoušíme různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit i o zdravém životním stylu, vnitřní disciplíně a důležitosti fyzické zdatnosti pro naši vnitřní duchovní zdatnost. Všechny naše kurzy jsou zdarma. Více informací o kurzech zde.

  Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, i pro ty z vás, kdo se meditovat snažíte už nějakou dobu, ale o samotě to není prostě ono. Na kurzech se snažíme vytvořit atmosféru příhodnou k meditaci a skupinu lidí, kteří meditují stejným způsobem. První setkání jsou v přednáškových místnostech, takže kromě otevřené mysli a srdce s sebou není potřeba nic 🙂 Volně na sebe navazují, takže pokud nemůžete přijít na oba večery, nic se nestane, ale pokud je to možné, tak se prosím zúčastněte obou.

  A na závěr trocha inspirace pro uvolnění mysli, z naších cest po světě .