A Twenty-First Century Seeker (kniha)

Twenty-First Century Seeker

Maintaining Spiritual Principles in a Very Hectic World

Velmi upřímné, přímé a praktické zkušenosti moderního jogína podané s notnou dávkou humoru tak vlastní lidem, kteří život berou vážně, ale s dostatečným nadhledem. Pokud se snažíte v dnešním moderním světě žít s vnitřní disciplínou a uvědoměním si sebe sama, jistě jste také při tom narazili na mnohé překážky. Po přečtení této knihy zjistítě, že rozhodně nejste sami. Dokonce v ní nejspíš podobné překážky a problémy i najdete 🙂 Je to velmi inspirující a čtivé čtení pro každého duchovního hledajícího.

Pradhan Balter je mužem mnoha tváří. Je chiropraktikem, IT specialistou, vlastníkem restaurace i spisovatelem. V Chichagu vede po 45 let meditační centrum. Dle oficiálního popisu knihy:

Toto je velmi snadno pochopitelný návod k tomu, jak se naučit meditovat a jak zapojit duchovní principy do dnešního rušného světa. Tato příručka meditace psaná svěží a dobře pochopitelnou formou nabízí autorem vyzkoušený způsob, jak se stát šťastnějším, míruplným a duchovně praktickým člověkem. Dr. Pradhan Balter se věnuje meditaci 45 let a ve více než 40 zemích pořádal meditační kurzy a sezení. Tuto knihu si užije každý, kdo hledá praktický nástroj pro snížení stresu a znovuobjevení svého vnitřního zdroje. V knize čtenář najde inspiraci pro změnu svého vnitřního přístupu k životu tak, aby lépe zvládal nástrahy moderního světa. Narozdíl od jiných knih, které meditaci učí, získá čtenář rady, jak zapojit duchovní principy do dnešního rušného světa. Kniha je založená na stovkách přednášek, které autor nabízí lidem po celém světě. Je vhodná pro všechny na jakékoliv úrovni vnitřního hledání – od úplné začátečníky až pro zkušené meditátory.

Oficiální stránky autora: a21stcenturyseeker.com

 

Meditace (kniha)

Již šesté vydání knihy, která v sobě ukrývá praktické a srozumitelné rady pro začínající i pokročilé jogíny.

Knihy

Zatímco knihy nám nemohou poskytnout přímý vnitřní zážitek meditace nebo nás posunout kupředu v našem životě, mohou nám poskytnout inspiraci.