Přednáška o meditaci včetně praktických cvičení Frýdek Místek

„Tvá mysl má záplavu otázek. Je však jen jeden učitel, který je může zodpovědět. Kdo je tím učitelem? Tvé ticho milující srdce.“ – Sri Chinmoy

Srdečně Vás zveme na přednášku o meditaci včetně praktických cvičení, která se uskuteční v úterý 3. října od 19.00h ve Frýdku-Místku. Na přednášce se dozvíte hlavní informace ohledně meditace. Naučíte se některá základní meditační cvičení a doporučíme Vám literaturu, ze které je možné dále čerpat. V případě vašeho zájmu o přednášku si prosím zarezervujte svou účast přes náš formulář.

Meditace Vám přinese lepší a více naplňující život, vnitřní radost a mír mysli. Jestliže správně meditujete, můžete si rozvinout své schopnosti a dovednosti v jakékoli oblasti života. Prostřednictvím meditace se můžete naučit lépe vnímat svůj vnitřní svět, což se projeví i v pohledu na svět okolo Vás. Aby Vám toto vše meditace skutečně přinesla, je velmi důležité se naučit správně meditovat. Každý člověk má svůj vlastní způsob meditace a na přednášce nebo následujících kurzech budete mít možnost tento způsob pro sebe najít.

Pro zájemce budou na přednášku navazovat kurzy meditace. Tyto budou probíhat dvakrát týdně vždy v pondělí od 18.30 a ve středu od 18.00 hod v jógovém centru naproti pasáže Vesmír v centru Ostravy. Všechny naše přednášky a kurzy jsou zdarma. Více informací o kurzech zde.

    Vaše údaje nikde neukládáme!