Přednáška o meditaci včetně praktických cvičení Havířov

„Rozbouřenému životu můžeme čelit jen slunnými meditacemi srdce“ – Sri Chinmoy

Srdečně Vás zveme na přednášku o meditaci včetně praktických cvičení, která se uskuteční v neděli 1. října od 19.00h v Havířově Šumbarku. Na přednášce se dozvíte hlavní informace ohledně meditace. Naučíte se některá základní meditační cvičení a doporučíme Vám literaturu, ze které je možné dále čerpat. V případě vašeho zájmu o přednášku si prosím zarezervujte svou účast přes náš formulář.

Meditace je cesta ke ztišení a zklidnění mysli, při které zažíváme pocity radosti, míru a harmonie. Při pravidelném cvičení pak můžeme tyto pocity prohloubit a přenést do běžného života. Lidé, kteří meditují, si lépe uvědomují sami sebe a prostřednictvím toho i svět kolem nich. Dokáží mít mysl více pod kontrolou a snadněji tak zvládají svůj každodenní život. Zároveň je meditace cesta k překonání mnoha svých nedokonalostí a vědomému posunu v jakékoliv oblasti života.

Pro zájemce budou na přednášku navazovat kurzy meditace. Tyto budou probíhat dvakrát týdně vždy v pondělí od 18.30 a ve středu od 18.00 hod v jógovém centru naproti pasáže Vesmír v centru Ostravy. Všechny naše přednášky a kurzy jsou zdarma. Více informací o kurzech zde.

    Vaše údaje nikde neukládáme!