Kurzy meditace

Meditační kurz je série navazujících setkání, které se konají dvakrát týdně po dobu 4 týdnů. V jeho průběhu si vyzkoušíme různá koncentrační i meditační cvičení a budeme se věnovat také tématům souvisejícím s praktickým uplatněním meditace v našem každodenním životě včetně doporučení spojených se zdravým životním stylem. Pokud si přejete získat základní představu o meditaci a osvojit si její praxi potom vám doporučujeme přicházet pravidelně na všechna setkání po celou dobu trvání základního kurzu. Všechny kurzy probíhají jako služba veřejnosti zdarma.

Kdy a kde přijít na kurz

Nejbližší kurzy začínají v těchto termínech:

Brno 30. dubna 2024
České Budějovice 6. listopadu 2023
Pardubice 23. října 2023
Hradec Králové 26. dubna 2024
Liberec 3. května 2024
Ostrava 2. května 2024
Ústí nad Labem 27. listopadu 2023
Zlín 29. dubna 2024
Plzeň 21. března 2024
Prague AJ 25. dubna 2024
Praha ČJ 29. dubna 2024
Další města na dotaz

  Kurz, který nabízíme je složený z 8 setkání během 4 týdnů. Každé sezení je jiné. Vyzkoušíme si různá koncentrační a meditační cvičení, budeme mluvit o praktických věcech souvisejících s meditací. Také zmíníme, jak může meditace podpořit náš dynamický a zdravý styl života. Pokud projdete postupně celým kurzem, můžeme zaručit, že získáte zcela novou perspektivu do svého života!

  Témata probíraná na kurzu:
  • koncentrační a meditační cvičení
  • kdy, kde a jak meditovat
  • kontrola vlastní mysli a emocí
  • fyzická zdatnost a zdravý životní styl
  • vnitřní síla a disciplína
  Proč jsou kurzy zdarma?

  Jsme dobrovolníci, kteří před lety navštívili podobný kurz, zařadili jsme pravidelnou meditaci do našeho běžného života a náš život dostal zcela nový rozměr. Nyní chceme stejnou příležitost nabídnout i ostatním lidem.

  O nás

  Před mnoha lety jsme se naučili, jak meditovat, jak si být vědomí našeho vnitřního "já". Zjistěte, čím se zabýváme a jak nás můžete kontaktovat!

  Co je meditace?

  “Když meditujeme, ve skutečnosti vstupujeme do hlubší části naší bytosti. V ten okamžik jsme schopni vynést na povrch bohatství ukryté hluboko uvnitř nás.” —Sri Chinmoy

  Jeden komentář

  Komentáře jsou zakázány